Fiyat Teklifleriniz için arayıp bilgi alınız..

Ürünler

Adet

Ardıç Sabunu 170gr

Ardıç Katranlı Sabun Özellikleri
Bu sabunlar tamamen doğal ve el yapımıdır. Genellikle içinde saf zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, ceviz yağı, shea yağı, kakao yağı, ardıç katranı ve saf su gibi maddeler bulunur. İçinde boyar maddeler, SLS, paraben, ftalat ve koku bulunmaz. 
 
Saçlarınız ve cildiniz için faydalı bir sabun mu arıyorsunuz? Bu doğal sabun genel olarak saç derisini, saç foliküllerini ve saç sağlığını destekleyerek birçok saç problemine karşı etkilidir. Saçların yenilenmesine ve kendi kendisini onarmasına yardımcı olur.
 
Uzun süreli ve düzenli kullanımda saçların doğal dengesine ulaşmasına yardımcı olur ve kepek oluşumunu tamamen önler. Antiseptik özellikleri sayesinde cilt ve saçlar için ideal doğal sabundur.
 
Ardıç Katranlı Sabun Ne İşe Yarar?
Bu sabun cildi nemlendirmeye ve kuruluğu gidermeye yardımcı olur. Temiz bir kokusu vardır ve temizleyici özelliği oldukça yüksektir. Bu doğal sabun genel olarak egzama ve sedef hastalığı gibi kuru cilt hastalıklarına yardımcı olduğu bilinmektedir. Tüm cilt tipleri için uygun bir sabundur. İçinde hiçbir hayvan katkı maddesi ve renklendirici içermez. 
 
Kepek, akne, kurdeşen, egzama ve seboreik dermatit gibi hastalıkları tedavi eder. Kurutulmuş ardıç katranının zeytinyağı ile kombinasyonu cildi yumuşatır. Egzama ve sedef hastalığı dahil kaşıntılı veya tahriş olmuş cildin tedavisinde etkilidir. Cildin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur, cildi nemlendirir ve yumuşatır, ciltteki koyu ve beyaz lekeleri giderir.
 
Saç derisinde kullanım için etkilidir. Kepeği tedavi eder, saç dökülmesini azaltır ve saç uzamasını desteklemeye yardımcı olur.

Uygun Fiyat

Doğal ortamda üretilen ürünlerimizi uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Sitemizde 256 bit ssl ile bilgileriniz güvence altında.

Teknik Destek 7/24

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Benzer ürünleri bu bölümden inceleyebilirsiniz.

Sepette!