Fiyat Teklifleriniz için arayıp bilgi alınız..

Ürünler

Adet

Nar Ekşisi 700gr

Anadolu mutfağı, yüzyıllardır kendine has özellikleriyle öne çıkan tatlara sahip. Bu tatların ortaya çıkabilmesi için birden fazla etkenin bir araya geldiğini söylemek mümkün. Anadolu’nun geniş düzlükleri, tarıma elverişli toprakları, bilinçli tarım uygulamaları ve diğer etkenler bir araya geldiğinde bizlere uzun zamandır miras kalan özel lezzetlere ulaşabileceğimi öngörebiliriz.
 
  Anadolu mutfağı, yüzyıllardır kendine has özellikleriyle öne çıkan tatlara sahip. Türkiye’de çoğunlukla Ege ve Akdeniz bölgelerinde üretilen bu özel sos, Türk mutfağında yer alan birçok yemek içerisinde kullanılıyor. Bu yönüyle bir Türk mutfağında olması gereken özel bir sos olarak öne çıkıyor.
 
  Nar ekşisinin doğal ve lezzetli bir tada sahip olabilmesi organik olmasıyla mümkün olabilir. Organik olmayan fabrika üretimi nar ekşilerinden istenen verim çoğunlukla sağlanamıyor. Bu durumun yanı sıra Türkiye’de organik nar ekşisi üretiminin yaygın olduğundan bahsetmek mümkün. Ev yapımı olarak hazırlanan nar ekşileri, son derece lezzetli ve doygun gıda ürünleri olarak yemeklere harika bir tat veriyor.
 
  Nar meyvesinden üretilen bu organik gıda, nar suyunun içinde yer alan şekerin karamelize edilmesi sonucunda kalan sıvının yoğunlaştırılmasıyla elde edilir. Organik nar ekşisi Anadolu mutfağının birbirinden lezzetli salatalarında, ana yemeklerinde, mezelerde kullanılır. Şeker hastalarına tavsiye edilebilecek bir gıda ürünü olarak öne çıkmaktadır.
 

Uygun Fiyat

Doğal ortamda üretilen ürünlerimizi uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Sitemizde 256 bit ssl ile bilgileriniz güvence altında.

Teknik Destek 7/24

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Benzer ürünleri bu bölümden inceleyebilirsiniz.

Sepette!