Fiyat Teklifleriniz için arayıp bilgi alınız..

Ürünler

TÜKENDİ

Siyah Zeytin 1kg

Siyah zeytin üretimi, yeşil zeytin üretimine göre daha fazladır. Doğal formantasyon ile üretilen siyah zeytinler, sağlık konusunda problem teşkil etmemektedir. Siyah zeytin firmaları, yöresel anlamda farklılık gösteriyor. Siyah Hatay Zeytini, en meşhur çeşitlerdendir.
 
Zeytin ağaçları, yazların sıcak, kışları ılıman geçen iklimlerde yetiştirilmektedir. Türkiye’de Ege, Akdeniz, Güneydoğu ve Marmara bölgelerinde yetiştirilen zeytin ağaçları, yüksekliği düşük alanlarda yetiştirilmektedir. Zeytin ağaçları, suyu sever ancak susuzluğa karşı da direnç gösterebilen bir ağaçtır. Türkiye’deki iklim koşullarına uyum sağlayabilen zeytin ağaçları, en güzel ürünlerini Ege ve Akdeniz bölgelerinde vermektedir.
 
Antik Hatay Lezzetleri mükemmel lezzete sahip Antik Hatay Lezzetleri Siyah Zeytin ürünü ile hatay zeytininin eşsiz tadını mutfaklarınıza taşıyor. Antik Hatay Lezzetleri Siyah Zeytin, Akdenizde toplanan birbirinden lezzetli zeytinlerin doğal koşullarda tuzlanarak ve tatlandırılarak üretilmektedir. Üründe kullanılan zeytinler, Hatay zeytini olduğundan iri boy ve küçük çekirdekli zeytinlerdir. İri boyutunun yanı sıra ince kabuklu olduğundan oldukça lezzetli bir zeytin çeşididir. Yöresel Siyah Zeytinimiz bu özelliklerin yanı sıra az tuzlu olduğundan yediden yetmişe her yaş grubu tarafından afiyetle tüketilebilmektedir.

Uygun Fiyat

Doğal ortamda üretilen ürünlerimizi uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Sitemizde 256 bit ssl ile bilgileriniz güvence altında.

Teknik Destek 7/24

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Benzer ürünleri bu bölümden inceleyebilirsiniz.

Sepette!