Fiyat Teklifleriniz için arayıp bilgi alınız..

Ürünler

TÜKENDİ

Gün Kurusu Kayısı 500gr

Gün kurusu, insan sağlığını koruması ve geliştirilmesi için günümüzde en çok tercih edilen atıştırmalıklardan bir tanesidir. Gün kurusunun tamamen doğal yapısı ve hiçbir kimyasal işlem görmende hazırlanışı tercih edilme oranlarının artmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte gün kurusu tam bir şifa deposu olarak görüldüğünden tüketimde son derece popülerdir. İçerisinde hiçbir şekilde kimyasal malzeme bulunmadığından her yaştaki bireyler tüketebilmektedir. Özellikle sevdiklerinizi ya da misafirlerinizi ağırlarken sunum tabaklarında yer alacak gün kurusu onlara verdiğiniz değeri göstermenin en güzel yoludur. Gün kurusu, sahip olduğu özellikler ile uzmanlar tarafından düzenli olarak tüketilmesi gereken bir besin şeklinde nitelendirilmektedir. Gün kurusu tamamı ile doğal yöntemler ile yetiştirilen kayısıların, hiçbir işlemden geçirilmeden güneşte kurutulması ile elde edilmektedir.
 
İnsan Sağlığına Ektileri
 
Gün kurusu insan sağlığını koruyan ve geliştiren bir yapıya sahiptir. Bu yapısı sayesinde birçok uzman tarafından şifa deposu olarak görülmektedir. Bu bağlamda gün kurusu, başta bağışıklık sistemi olmak üzere insan sağlığını korumaktadır. Özellikle kolay hasta olanlar için gün kurusu tüketimi bağışıklık sisteminin geliştirilmesinde etkin bir rol oynamaktadır. Bununla birlikte gün kurusu tüketimi tokluk hissini arttırdığından kilo vermek isteyenler için de olumlu bir etki yaratmaktadır. Doğrudan diyetlerde kullanılması tavsiye edilmektedir. Lifli yapısı ile de sindirim sistemini çalışmasına ve rahatsızlıkların giderilmesine katkı sağlar.
 
Doğal Meyveler İle Doğal Ürünler
 
Gün kurusu üretilirken tamamı ile doğal meyveler kullanılmaktadır. Meyvelerin yetiştirilmesinde atılan adımların hiçbirinde kimyasal malzemelere yer verilmemektedir. Bu sayede tamamen organik meyveler elde edilmektedir. Bu organik meyveler doğrudan güneş altında kurutulur ve yüzde yüz doğal gün kurusu elde edilmiş olur. Bu işlemler sırasında lezzetinden hiçbir şey kaybetmez.

Uygun Fiyat

Doğal ortamda üretilen ürünlerimizi uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Sitemizde 256 bit ssl ile bilgileriniz güvence altında.

Teknik Destek 7/24

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Benzer ürünleri bu bölümden inceleyebilirsiniz.

Sepette!