Fiyat Teklifleriniz için arayıp bilgi alınız..

Ürünler

TÜKENDİ

Açık Türk Kahve 250gr

Kahve, dünya genelinde oldukça sık tercih edilen içeceklerin başında gelmektedir. Bu sebeple dünyanın herhangi bir yerinde kahve içmek isterseniz bu isteğinizi rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Dünya'da çoğu ülkenin kendine has bir kahve kültürü vardır. Kimi ülkelerde kahve sabah kalkar kalkmaz tüketilirken kimi ülkelerde ise kahvaltı sırasında tüketilmektedir. Ülkemiz kültüründe de kahve içmek oldukça önemli bir yere sahiptir.
 
Genellikle yemeklerden sonra ya da özel ve önemli günlerde kahve tüketilmekte ve ikram edilmektedir. Bu sebeple kahve bizler için oldukça kıymetli bir içecektir. Hatta bu önemi o kadar kabul görmüş ve yaygın bir hâle gelmiştir ki kahve ile ilgili atasözü ve deyim bile oluşmuştur. Genellikle kültürümüzde Türk kahvesi ikram edildiğinde kahvenin hatırı üzerinde durulur. Kahve içmek kültürümüzde çay içmek kadar yaygın olmasa bile daha özel ve değerli anların ilk tercih edilen ve akla gelen ikramı olarak kendine özgü bir yer edinmeyi başarmıştır. Ayrıca Türk kahvesi her damak tadına uygun olarak hazırlanabileceğinden Türk kahvesi çeşitleri oldukça fazladır.
 
Türk kahvesinin çeşitleri arasında en çok bilineni ve tercih edilenleri orta kavrulmuş ve çifte kavrulmuş olanlarıdır. Bu kahve çeşitlerinde belirleyici olan ise kahve çekirdeklerinin kavrulma derecesidir. 

Uygun Fiyat

Doğal ortamda üretilen ürünlerimizi uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Sitemizde 256 bit ssl ile bilgileriniz güvence altında.

Teknik Destek 7/24

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Benzer ürünleri bu bölümden inceleyebilirsiniz.

Sepette!