Fiyat Teklifleriniz için arayıp bilgi alınız..

Ürünler

TÜKENDİ

Kuru Kahve 250gr

Kahve severlerin sıkça tükettiği türk kahvesi birçok fayda içermektedir. Günde ortalama 2 fincan Türk Kahvesi tüketmek sağlınız için ve vücudunuzun ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılamak için yeterli olacaktır. Düzenli ve yeterli miktarda türk kahvesi tüketmek insan vücudu için her açıdan fayda sağlamaktadır. 
 
Türk Kahvesi Ürün İçeriği
 
Türk kahvesi enerji metabolizmasını destekleyen B vitaminleri (riboflavin, niasin, pantetonik asit) ve magnezyum, potasyum ve manganez gibi birçok vitamin ve mineral içermektedir. 
 
Türk Kahvesi Faydaları
 
Birçok çalışma ile kanıtlanmış olan hastalıkları önleme özelliği bulunmaktadır. Özellikle tip-2 diyabet, alzheimer, parkinson ve demans gibi sinir sistemi hastalıklarına karşı koruyucu bir görevi bulunmaktadır. İçerisindeki kafein beynin norepinefrin ve dopamin salgısını artırarak enerji oluşumunu ve yüksek konsantrasyonu sağlamaktadır. Ayrıca egzersiz yapmadan yarım saat önce içilen bir fincan şekersiz Türk kahvesi yağ yakımını kolaylaştırarak sağlıklı kilo vermeyi desteklemektedir. Aynı zamanda düzenli olarak tüketilen Türk Kahvesi birçok sebepten kaynaklanan depresyon riskini de azaltmaktadır. 

Uygun Fiyat

Doğal ortamda üretilen ürünlerimizi uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Sitemizde 256 bit ssl ile bilgileriniz güvence altında.

Teknik Destek 7/24

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Benzer ürünleri bu bölümden inceleyebilirsiniz.

Sepette!