Fiyat Teklifleriniz için arayıp bilgi alınız..

Blog

Faydalı Bilgiler

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiler bu bölümde

Hatay’dan Alınabilecek Yiyecekler

Gastronomi şehri Hatay, 600’e yakın çeşit yemeğiyle UNESCO tarafından Dünya Gastronomi Şehri olarak kabul edilmiştir. Burada alınabilecek onlarca yiyecek türü bulunuyor.

Nar Ekşisinin Faydaları

Doğal yöntemlerle hazırlanmış bir nar ekşisinin en önemli faydası, kanserden koruyucu bir etkiye sahip olmasıdır.

Hatay' Tanıyalım

Hatay Yöresel Ürünleri denildiğinde akla gelen en önemli şeylerin başında şüphesiz yemekleri gelmektedir. Hatay yemekleri doğal ürünlerden ve Hatay’a özgü tariflerle yapıldığından, her birinin eşsiz bir lezzeti vardır.

Baharat Giren Mutfağa Sağlık Girer

Renk renk baharat kavanozları olmayan bir mutfak düşünebiliyor musunuz? Her baharatın kendine özgü bir hikayesi, yolculuğu, faydası ve yakıştığı farklı yiyecekler vardır, ve yemeklerimize katacağımız bu özel aromalar bizi her defasında farklı bir maceraya çıkarır.

Keçi Peynirinin Yararları Nelerdir?

Keçi peyniri, adından da anlaşıldığı gibi keçi sütünden üretilmektedir. Keçi sütü insan sağlığına birçok fayda sağlayan çok sağlıklı bir süttür.

Zeytinyağı Seçerken Dikkat

En iyi Zeytinyağı tecrübesi için Butik üreticileri seçin Butik üretici olsun Marka firma olsun fark etmez, mutlaka zeytinyağının tadına ve kokusuna bakın Kokusunun sizi hiçbir şekilde rahatsız etmemesi gerekir.

Hatay Zeytinyağı

Zeytinyağı içerdiği antioksidanlar ve bol miktarda polifenoller ile doymamış yağlar nedeni ile yeryüzündeki en sağlıklı yağlar olarak bilinmektedir. Zeytinyağı insan sağlığı açısından yüzyıllardır faydaları ile bilinen Akdeniz tarzı beslenme (diğer adıyla Akdeniz Diyeti ) ‘nin de temel öğesidir.

Zencefil’in Faydaları

İştahsızlık, hazım zorluğu, mide ve bağırsakta aşırı gaz ve ishallerde çok fayda verir. Salgın hastalıklara karşı direnci artırır. Boğazda anjinde faydalıdır.

Karabiber (Piper nigrum) Nedir:

Karabiber, çiçekli bitkilerden Piperaceae familyasına ait bitkilerin 4 – 6 mm çaplı, küre şekilli, buruşuk yüzeyli, unsu ve siyahımsı meyvelerdir.

Uygun Fiyat

Doğal ortamda üretilen ürünlerimizi uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Sitemizde 256 bit ssl ile bilgileriniz güvence altında.

Teknik Destek 7/24

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sepette!