Fiyat Teklifleriniz için arayıp bilgi alınız..

Blog

Hatay’dan Alınabilecek Yiyecekler

Gastronomi şehri Hatay, 600’e yakın çeşit yemeğiyle UNESCO tarafından Dünya Gastronomi Şehri olarak kabul edilmiştir. Burada alınabilecek onlarca yiyecek türü bulunuyor.
Gastronomi şehri Hatay, 600’e yakın çeşit yemeğiyle UNESCO tarafından Dünya Gastronomi Şehri olarak kabul edilmiştir. Burada alınabilecek onlarca yiyecek türü bulunuyor. Ancak, Hatay gezilerinde, eve dönüş yolundayken sevdiklerinize ve evinize bir şeyler almak isterseniz peynir çeşitlerinden salçalara, tatlılardan reçellere pek çok hazır paket ürünlerden satın alabilirsiniz. Yöresel yiyecek alışverişi için tarihi Antakya Uzun Çarşı’ya gidebilirsiniz.
 
Hatay’ın En Meşhur Tatlısı: Hatay denilince elbette ilk akla gelen tatlı çeşidi künefedir. Bununla birlikte listemizde de yer verdiğimiz Antakya kömbesi, haytalı, kerebiç ve kireçte kabak tatlıları Hatay gezilerinde mutlaka tadılan lezzetler arasında yer almaktadır. Eğer yanınızda götürmelik paket tatlılar arıyorsanız ceviz reçeli, fıstıklı lokum ve bol cevizli lokum sucuklarından alabilirsiniz.
 
Hatay’dan Alınabilecek Doğal Ürünler: Hatay gezilerinizde satın almayı tercih edebileceğiniz birkaç doğal ürün bulunmaktadır. Bunlar arasında defne yağı, zeytinyağı sabunu, keçi sütü sabunu, kekik sabunu ve çamkatranı sabunu gibi ürünler yer almaktadır.

Uygun Fiyat

Doğal ortamda üretilen ürünlerimizi uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Sitemizde 256 bit ssl ile bilgileriniz güvence altında.

Teknik Destek 7/24

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sepette!